انجام مقاله isi عمران

انجام مقاله isi عمران دفتر نمایندگی الزویر در کشور در سال 1380 به درخواست دانشگاه صنعتی شریف در تهران تأسیس شد و به تشکیل جلسات آموزشی در مورد نحوه نگارش مقالات ISI اشتغال داشت. در سال 1387 به درخواست دانشجویان دانشگاه شریف و دیگر دانشگاه های معتبر سراسر کشور کار خود را گسترش داد و به ارائه آموزش نحوه انجام پایان نامه، مدل سازی، نگارش و استخراج مقاله از پایان نامه پرداخت. در سال 1389 با مجوز نمایندگی الزویر و دریافت مجوز فعالیت از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با کمک اعضای هیأت علمی دانشگاه شریف، شهید بهشتی و امیرکبیر، موسسه پژوهشی اسکوپوس تأسیس شد و دپارتمان های کامپیوتر و برق شکل گرفت. در سال 1391 با پیشنهاد اعضای هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی و تهران دپارتمان های مدیریت و حقوق شکل گرفت. در سال 1392 دپارتمان های عمران، معماری، مکانیک و صنایع، مواد و هوافضا تشکیل و تحت مجموعه دپارتمان های فنی مهندسی قرار گرفت. در سال 1393 دپارتمان های روانشناسی، زبان و ادبیات انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، فلسفه، هنر و گرافیک نیز تشکیل و تحت مجموعه دپارتمان های علوم انسانی قرار گرفت. موسسه پژوهشی اسکوپوس با 11 سال سابقه موفق در زمینه آموزش انجام پایان نامه، مقاله و پروژه های دانشجویی در خدمت دانشجویان عزیز داخل و خارج از کشور برای پایان نامه، پروپوزال، سمینار، تحقیق و پروژه های دانشجویی و همچنین تهیه مقالات کلاسی، مروری، علمی پژوهشی، ISC  و ISI در همه مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد ، دکترا می باشد. با توجه به تأکید نماینده الزویر بر کیفیت بالا و قابل دفاع پایان نامه ها و امکان استخراج مقالات isi با ایمپکت قابل قبول از پایان نامه ها و نظارت مداوم نماینده وزارت علوم بر کیفیت انجام کارها در موسسه پژوهشی اسکوپوس، موسسه حساسیت زیادی بر کیفیت انجام پایان نامه ها، مقالات و پروژه های دانشجویی دارد و از همان مرحله تعیین موضوع تا دفاع نهایی توسط دانشجو کیفیت انجام کار رصد می شود.

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز  

نحوه نگارش مقاله دانشگاهی (مرجع الزویر 2021)

در زیر مراحل مورد نیاز برای نوشتن مقاله دانشگاهی ذکر شده است. این مراحل لازم نیست به ترتیب ذکر شده انجام شوند. در واقع، آنها ممکن است بارها در طول فرآیند تکرار شوند. تکرار مراحل اغلب در مرحله تحقیق، خواندن و اولین مرحله پیش نویس نوشتن اتفاق می افتد. نوشتن و یادگیری فرآیندی سیال است، بنابراین یک کلام پایان نامه یا دیدگاه ها در مقاله ممکن است با انجام تحقیقات خود تغییر کند. یا، طرح کلی ممکن است بعد از تکمیل اولین پیش نویس راحت تر از قبل نوشته شود. علاوه بر این، بازگشت برای انجام تحقیقات بیشتر یا تجدید نظر در کلام پایان نامه هنگام ویرایش پیش نویس خام غیرعادی نیست.

انتخاب موضوع

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز  

یک موضوع را انتخاب کنید، در صورت امکان، موضوعی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید، دستورالعمل‌های ارائه شده توسط استاد خود را دنبال کنید، اگر در مورد تکلیف مطمئن نیستید، با TA یا استاد مشورت کنید.

ایجاد یک برنامه زمانی با ضرب‌الاجل‌هایی برای هر مرحله تحقیق

خواندن و یادداشت برداری طرح کلی/ سازماندهی اطلاعات، نوشتن اولین پیش‌نویس اصلاح برای کامل، مختصر و وضوح ویرایش و تصحیح

یافتن منابع

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز  به یاد داشته باشید که یک منبع می تواند به اطلاعات مفید دیگری منجر شود که چندین دیدگاه مختلف را جمع آوری کند تا از پیچیدگی موضوع قدردانی شود. ، چکیده ها یک کارت یادداشت مرجع کامل برای هر منبع ایجاد می کنند.

سؤالات مقدماتی را برای راهنمایی خواندن و یادداشت برداری خود آماده کنید

چه اطلاعاتی برای توسعه موضوع مورد نیاز است؟ مسائل مهم مرتبط با این موضوع چیست؟ چه کسی سهم قابل توجهی در این زمینه داشته است؟ چه نتیجه ای می توان گرفت؟

کلام پایان نامه در حال انجام را تدوین کنید

 انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز  کلام پایان نامه یک جمله اعلامی است که موضوع شما را به یک پروپوزال علمی گسترش می دهد، پیشنهادی که شما در مقاله خود اثبات، دفاع یا بسط خواهید داد.

سیستمی برای سازماندهی و یادداشت برداری طراحی کنید.

عناوین موضوعی را در هر کارت یادداشت یا برگ شل مشخص کنید. مشخص کنید که آیا این اطلاعات یک نقل قول، نقل قول، یا خلاصه ای از منبع است، افکار اصلی خود را در مورد خواندن در همه صفحات اضافه کنید، عنوان، نویسنده و مرجع صفحه را به صورت مختصر مشخص کنید.

فهرست مقاله خود را مشخص کنید

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز  طبقه بندی کنید، گروه بندی کنید، و تمام نکات بحث را شماره گذاری کنید. بخش های نوشتن پیش نویس مقاله خود را بنویسید، پس از طرح کلی خود مقدمه ای که شامل کلام پایان نامه و اطلاعات زمینه کافی است یک نتیجه گیری کوتاه بنویسید.

کلام پایان نامه خود را به گونه ای توسعه دهید که:

در ابتدا یا انتهای پاراگراف مقدماتی مناسب باشد، نتیجه گیری خود را پیش بینی کنید و ارائه نکات پشتیبان را کنترل کنید، تمرکز کنید یا کل مقاله را هدایت کنید و موضع خود را به طور واضح برای خواننده بیان کنید.

تجدید نظر کنید

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز  مقاله را برای چند روز کنار بگذارید و با صدای بلند بخوانید تا هر گونه ضعف در استدلال و ساختار را پیدا کنید، برای تقویت استدلال ها و ایجاد ارتباط محتوا را اضافه یا حذف کنید تا مطمئن شوید همه چیز در مقاله به کلام پایان نامه شما مربوط می شود. یک نفر پیدا کنید تا مقاله شما را بخواند و درباره آن اظهار نظر کند.

محتوا و سازماندهی

 آیا هر پاراگراف یک ایده اصلی دارد که در یک جمله موضوعی بیان شده است؟ آیا جملات پاراگراف بعدی با جمله موضوعی خود مرتبط هستند؟ آیا ساختار جمله متفاوت است؟ آیا کلمات یا عبارات نامربوط یا تکراری حذف شده اند؟ آیا انتخاب کلمه دقیق، واضح، متنوع است؟

گرامر

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز  آیا از زمان های فعل مناسب استفاده می شود؟ آیا انقباضاتی وجود دارد به عنوان مثال “نباید” یا “نتوانم”؟ اگر چنین است، به طور کامل «نباید» یا نمی‌توان را بازنویسی کنید. آیا شما یک بررسی املا انجام داده اید؟ آیا شما برای همنام (آنها/آنجا) جستجو کرده اید؟ آیا حروف اضافه و تعدیل کننده در مکان های صحیح هستند؟

اسناد را با توجه به رشته خاص خود بررسی کنید

از استاد خود بپرسید که چه سبکی باید برای مقاله شما استفاده شود، به عنوان مثال، معمولا: o رشته‌های علوم انسانی از سبک‌های MLA یا شیکاگو/تورابین (پاورقی) استفاده می‌کنند o آزمودنی های علوم اجتماعی از سبک APA استفاده می کنند o موضوعات علمی از سبک CBE استفاده می کنند. یک کتابچه راهنمای سبک برای سیستم مناسبی که استفاده می کنید مطالعه کنید

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

مهمترین و اولین هدف هر كلاس درسی ایجاد یادگیري در فراگیران است و در این میان وظیفه معلمان فراهم كردن شرایط مطلوب جهت دستیابی به این هدف است . یكی از این شرایط، وجود یك فضاي كلاسی نسبتاً آرام ، مشتاق و خالی از مشكلات انضباطی است. ولی به نظر می رسد كه معلمان زیادي با مشكلات انضباطی دانش آموزان درگیري دارند كه این امر موجب افزایش فشار روانی و فرسودگیكاري زودرس معلمان می شود. در این مقاله ابتدا به بررسی ماهیت مشكل زاي كلاس هاي درس خواهیم پرداخت. سپس نگاهی به نقش عقاید و سبك هاي رهبري معلم بر بی انضباطی دانش آموزان خواهیم داشت و با مروري بر مباحث سه رویكرد عمده برقراري انضباط یعنی مدیریت كلاسی ، رویكرد انسان گرایانه و رویكرد رفتاري و راهكارهاي پیشگیرانه و مقابله اي ارائه شده توسط آنها به سخن پایان خواهیم داد.

هر گروه بایستی یک تحقیق برای درس تفکر و سبک زندگی بنویسد. قبل از آنکه مراحل تحقیق را بنویسید  به چند نکته توجه کنید.

۱تحقیق با فونت B zar نوشته شود و اندازه آن باید ۱۴ باشد. هر دو فونت زیر را دانلود کرده و در درایوی که ویندوز نصب است (معمولا درایو Cاست) پوشه WINDOWSسپس پوشه FONTSکپی کنید.

۲مراحل تحقیقی که در زیر آمده برای کلاس هفتم می باشد.کلاس هشتم توجه داشته باشند که تحقیق آنها شامل ۳ فصل می باشد که فصل اول همانند زیر می باشد فصل دوم باید شامل تحقیق اصلی باشد.و فصل سوم با فصل پنجم زیر یکی می باشد.

۳هر فصل می تواند یک مقدمه داشته باشد.

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

مراحل تحقیق

صفحه اول

به نام خداوند جان و خرد     کزین برتر اندیشه برنگذرد

صفحه دوم

در بالای صفحه نام مرکزی که برای آن پژوهش صورت می گیرد، در وسط عنوان پژوهش بصورت درشت ، سپس نام پژوهشگر و استاد راهنما و در انتها سال انجام نوشته شود.

برای تحقیق درس تفکر باید به صورت زیر باشد.

تاییدیه

این تحقیق با موضوع  . . . . . . . . . . در سال تحصیلی ۹۴-۱۳۹۳ توسط دبیر راهنما مورد بررسی قرار گرفت و با نمره …………….. از …………………… تایید گردید.

نام و نام خانوادگی دبیر رهنما

امضاء استاد رهنما

صفحه چهارم

قدردانی و سپاس

صفحه پنجم 

صفحه اهدا و تقدیم

برخی از پژوهشگران تحقیق خود را به شخص یا اشخاصی تقدیم می کنند که در اینجا ذکر می شود .

تقدیم به آنان که در راه ترویج  علم و گسترش پژوهش و هدایت نسل فردا  ، این آینده سازان جامعه؛ تلاش بی وقفه دارند.

صفحه ششم

چکیده

چکیده براساس تعریف استاندارد به معنای نمایش خلاصه و صحیح یک سند بدون افزودن تفسیر یا نقدی بر آن است .  یک چکیده باید اطلاعات کمی و کیفی گزارش را تا حد امکان ارائه نماید. چکیده دارای 100 تا 150 واژه و بعضا تا 300 واژه دانسته اند. افعال به صورت اول شخص مفرد”من” و اول شخص جمع “ما” در آن  بکار نمی روند.

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

چکیده : شامل تعریف موضوع، طرح مسئله و بیان اهداف آن ، روشهای تحقیق ، نوع طرح تحقیق ، آزمودنی ها و نحوه انتخاب آنها ،ابزار اندازه گیری ،یافته ها ،نتایج تحقیق است. سپس در پایان این قسمت کلید واژگان به زبان فارسی و معادل انگلیسی برای تعریف  ذکر میشود.

کلید واژگان : متغیرهای تحقیق هستند که در جریان تحقیق فراوان بکار می روند و نیاز به تعریف دارند تا خواننده نسبت به نظر نویسنده آگاهی یابد.

صفحه هفتم

  فهرست مطالب

که شامل بخش ها، فصل ها و … تحقیق است

فهرست مطالب ممکن است چندین صفحه باشد.

فهرست پیوستها :

در صورتی که تحقیق حاوی مطالب پیوستی مثل گواهی نامه ثبت اختراع ، تائیدیه علمی، پرسشنامه و … باشد در این قسمت با ذکر صفحه یادداشت می شود.

فهرست جدول ها و نمودارها :

این فهرست شامل انواع تصاویر ،جدول ،نمودارها ، نقشه ها و عکس هاست که در این جا تمامی  موارد استفاده شده در گزارش به همراه صفحه های آن مشخص می شود

تا این قسمت هیچ یک از صفحات تحقیق شماره گذاری نشده است و می توان برای شماره گذاری از حروف الفبا  استفاده کرد . و از این پس اصل تحقیق آغاز می شود ، مرحله اول آن مقدمه است که به توضیح آن می پردازیم.

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

فصل اول

                                                 کلیات تحقیق

مقدمه

مقدمه اولین بخش از متن اصلی گزارش است. آوردن یک جمله زیبا، یک بیت شعر و … در آغاز این بخش که با موضوع و هدف خاص گزارش ارتباط دارد بسیار مفید و ارزشمند خواهد بود.

در مقدمه مسائل متعددی را می توان نوشت که اهم آن عبات است از :

تعریف موضوع یا عنوان تحقیق : که  باید یک آگاهی اجمالی از زمینه مورد بحث به خواننده ارائه دهد. هدف و غرض از تحقیق که طبعا از موضوع و علت انتخاب آن نیز و اهمیت موضوع بحث به میان آید.

کلیاتی از مطالبی که در این تحقیق گنجانده شده است  .

روش تحقیق (شیوه کار)  و این که از چه راههایی به این حقایق دست یافته است.

معرفی منابع تحقیق به طور کلی

موانع و مشکلاتی که در راه تحقیق بوده و پیشنهادات برای کسانی که بخواهند راه او را دنبال کنند.

تشکر از کسانی که به گونه ای در پیشبرد کار او موثر بوده اند و اعتراف  در بهره گیری از آثار دیگران و هم چنین اشاره به ناکافی بودن نتایج پژوهش های قبلی در خصوص تحقیق .

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

1-1- بیان مساله

بدنبال پیدا کردن مساله و تدوین پرسش تحقیق لازم است تا به شکلی جزیی تر در مورد مساله وخصوصیات آن و مشکلات ناشی از وجود آن در جامعه اظهار نظر کرد. این بیانات باید براساس دانستنی های موجود در منابع علمی نسبت به مساله شکل داده شود.هرچه استناد ها به منابع در این قسمت بیشتر صورت پذیرد ، پذیرش سهل تر برای تحقیق را نزد تصمیم گیرندگان به دنبال داشته و اعتبار تحقیق شما را بیشتر می گردد .

برای بیان مساله تحقیق باید به نکات زیر توجه نمود و سعی کرد تا به شیوه ای مناسب  موارد زیر در متن آورده شود:

·          اطلاعات زمینه ای در مورد موضوع مورد مطالعه

·         توصیف دقیق مسأله

·          نحوه بروز یا وقوع

·          وسعت و شدت مساله و عوارض ناشی از آن در جامعه

·          عوامل دخیل در بروز مسأله

·          نحوه برخورد فعلی با مساله

·          آنچه درمورد راه حل مساله می اندیشید

·          فواید پژوهش و نتایجی  که از حل مشکل انتظار می رود .  

۲-۱- ضرورت و اهمیت تحقیق

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

اهمیت و ضرورت پژوهش عبارت است از مجموعه اطلاعاتی که مشخص می کند نتایج این پژوهش تا چه حد برای محقق و برای دیگران مفید و ثمره بخش بوده و منشا دست آوردها و آگاهی های جدید است

محقق می تواند با استفاده از منابع زیر توضیحات مثبت و معنی داری را در این زمینه فراهم سازد . این منابع عباتند از :

  1. قدرت تفکر و استدلال خویش
  2. نوشته های دیگران برای حمایت از گفته ها و استنباطهای خود
  3. آمار موجود در نتایج و پیشنهادات پژوهشهای انجام شده توسط دیگران

اهمیت موضوع تحقیق : یعنی به چه دلیل از میان موضوعات متنوع ، موضوع  مورد نظر را انتخاب نموده ایم و اساسا موضوع مورد تحقیق چه اهمیتی دارد.

و اینکه محقق باید در آغاز، هر خواننده احیانا بی تفاوت را ، با شور درون خود آشنا سازد که ضرورت تحقیق را بپذیرد و اهمیت شگرف آن را در نظر آورد و موضوع را تایید نماید و مورد مطالعه قرار دهد. (

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

1-3 اهداف تحقیق

ابتدا باید به این سوال پاسخ دهیم که هدف چیست؟ به تعبیر دیگر باید مشخص نمائیم که انتظار داریم از این مطالعه به چه نتایجی دست پیدا کنیم. درتعریف هدف گفته اند: ” هدف نقطه ای است که محقق قصد رسیدن بدان را دارد تا در آنجا به داوری بپردازد”. از سوی دیگر ” مقصود و منظور نهایی از تحقیق را نیز هدف دانسته اند.”چنانچه اهداف یک تحقیق  بخوبی نوشته شود محقق در می یابد که نیاز به چه نوع اطلاعاتی دارد و از چه راههایی باید به جستجوی آنها بپردازد و این خود راه گشای نحوه انجام تحقیق نیز خواهد بود.

در تقسیم بندی  اهداف تحقیق معمولا” بدین گونه عمل می شود:

اول” هدف کلی” که منظور همان موضوع تحقیق است که قصد مشخص نمودن آنرا داریم و به عبارتی آنچه در پایان مطالعه قصد رسیدن بدان را داریم  .  ” هدف کلی” معمولا در یک جمله قابل فهم صریح و رسا و مختصر بیان می شود که برای خواننده گویا و قابل فهم است.

در گونه دوم” اهداف جزئی یا اختصاصی” تحقیق بیان می شود. این اهداف از تفسیم یا شکستن ” هدف کلی” به اجزای کوچکتر بدست می آیند. اهداف جزئی راه رسیدن به  ” هدف کلی” را قدم به قدم مشخص  می نماید.

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

تنظیم اهداف چنانچه به خوبی صورت بپذیرد بر متمرکز ساختن مطالعه به جنبه های اساسی آن وجلوگیری کردن از جمع آوری اطلاعاتی که به آنها نیاز وجود ندارد، تاکید می کند.

1-4 فرضیه ها یا سؤالات تحقیق

در هر تحقیق به دنبال کشف مجهولات هستیم ، این مجهولات ممکن است به صورت سوالاتی مطرح شود. طرح سوالات تحقیق سبب می شود که چارچوب فعالیت محقق مشخص شود و هدف را گم نکند و در هر مرحله از تحقیق این را ارزیابی کند که به چه اندازه از اهداف رسیده است . البته سوالات تحقیق  را در واقع بیان دیگر اهداف تحقیق دانسته اند. (خود آموز مطالعه و تحقیق   80)

فرضیه و سوالات مهم عمدتا از اهداف تحقیق حاصل می شود بویژه در مورد سوالات مهم باید دقت نمود که با دقت در هدف نوشته شده  سوالاتی را تهیه نمود که با پاسخ بدانها بتوانیم به هدف موردنظر دست پیدا کنیم. بدیهی است در مورد تحقیقات تجربی و تحلیلی که معمولا حول یک سوال مشخص و رسیدن به پاسخ آن انجام می شود. فرضیه ما هم در همان مسیر و در پاسخ به سوال تحقیق تدوین خواهد شد. نکته حائز اهمیت در نوشتن سوالات مهم آن است که باید دقت نمائیم در حد ضرورت سوالات را مطرح نمائی و  جزئیات سوالات باید در برگه پرسشنامه یا برگه مشاهده و یا برگه مصاحبه بکار رود.

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

قدرت تصور در انسان یکی از ویژگیهای مهم می باشد این قدرت به فرد امکان می دهد تا در مورد موضوعات مختلف بیاندیشد، حدس بزند، تصویر ذهنی ایجاد کند و راه حل های  مختلف پیشنهاد کند. در تحقیق به روش علمی که حول محور یک مسئله یا مشکل صورت می پذیرد، از این قدرت تصور و حدس ذهنی برای تدوین یک یا چند فرضیه برای نتیجه تحقیق استفاده می شود. از این رو می توان فرضیه تحقیق را یک حدس علمی یا پیش داوری دانست که بوسیله ی جمع آوری حقایقی که منجر به قبولی یا رد آن فرضیه می شود مورد آزمایش قرار می گیرد. به عبارت دیگر فرضیه را راه حل پیشنهادی محقق برای مسئله تحقیق و یا نتیجه تحقیق دانسته اند.

گاهی اوقات از یک فرمول برای بیان فرضیه استفاده می شود، بدین شکل که:” اگر چنین و چنان رخ دهد چنین و چنان خواهد شد” . این تعبیر ساده و روان به محقق امکان می دهد تا بتواند در جریان تدوین مسئله تحقیق خود، فرضیه ای مناسب که به طور قطعی با کل پژوهش او در ارتباط خواهد بود، بیان نماید. نکته با اهمیت  در اینجا آن است که محقق باید دقت نماید که در جریان انجام تحقیق ، او صرفا” قصد آزمایش فرضیه را دارد نه اثبات آن ، البته چنانچه در پایان تحقیق ،نتایج ، حاکی از اثبات فرضیه او بود می تواند آن موضوع به شکل یک بحث علمی مورد عنایت قرار دهد.

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

محقق برای تهیه فرضیه مناسب تحقیق عمدتا از منابع علمی در اختیار خود کمک خواهد گرفت. یافته های علمی قبلی که در زمینه موضوع تحقیق انجام گرفته است یکی از منابع اصلی برای تهیه فرضیه است. همچنین تجربیات شخصی فرد محقق می تواند نقش مهمی را در این زمینه ایفا نماید. گاهی اوقات فرضیه هائی مبتنی بر خیال و با مطالب غیر علمی، الهامات و پیشنهادات غیر عادی هم مطرح می شود که در برخی موارد به نتایج خوبی نیز نائل گردیده است. بیان یک فرضیه ممکن است به شکلی مثبت انجام شود که در آن رابطه بین دو یا چند متغیر یا تفاوت بین آنها بصورت احتمالی وبه شکل خبری مثبت بیان می شود.

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

گاهی در فرضیه  منکر وجود رابطه بین متغیرها شده و آنرا به شکل جمله خبری منفی بیان ی نمایند. ممکن است در فرضیه موضوع به شکل  ضمنی مطرح شود. ملاکهای مختلفی برای یک فرضیه خوب برشمرده اند که مهمترین آنها عبارتند از:

روش ، معین و مشخص

داشتن حدود مشخص ،کوتاه و مختصر

قابلیت اندازه گیری داشتن

قابل فهم بودن (تعریف مناسب و خوب)

بیان بر اساس تئوری ها و نظریه های موجود

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

۵-۱تعریف واژه ها 

در این قسمت محقق بایستی واژه هایی که با موضوع تحقیق در ارتباط هستند را تعریف نماید.

تعریف هر واژه معمولا بین ۲ تا ۵ خط می باشد.

 فصل دوم

پیشینه ی تحقیق

مقدمه

۱-۲پیشینه ی نظری

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

در این قسمت بایستی مطالبی که در کتب درباره این موضوع آمده را بنویسید.

۲-۲پیشینه ی عملی

در این قسمت بایستی تحقیقات میدانی که درباره این موضوع انجام شده را بنویسید.

 فصل سوم

روش اجرای تحقیق

مقدمه

۱-۳روش تحقیق

محقق بایستی روش اجرای تحقیق را به طور مفصل بنویسد.

۲-۳جامعه آماری

به تمامی گروه یا افرادی که می خواهیم ویژگی خاصی را در بین آنها مورد مطالعه و بررسی کنیم ودر یک یا چند صفت با هم مشترک هستند جامعه آماری می‌گویند.

مثال :در این تحقیق،جامعه آماری مورد مطالعه،دانش‌آموزان کلاس . . . . . .  مدرسه. . . . . . . . . شهرستان لردگان در سال تحصیلی. . . . . . هستند.

3-3- حجم نمونه و روش نمونه گیری:

  الف) حجم نمونه:

حجم نمونه یا نمونه آماری به بخشی از جامعه آماری اطلاق می‌شود که ویژگی‌ها و صفات جامعه آماری را در خود داشته باشد و محقق بتواند یافته‌های خود را به کل جامعه آماری تعمیم دهد.

مثال :نمونه آماری یا حجم نمونه در این تحقیق . . . . نفر از دانش‌آموزان پسر یا دخترمقطع . . . . .. مدرسه . . . . . .  شهرستان . . . . . . . هستند که در پایه های. . . . . .  در سال تحصیلی . . . . . مشغول به تحصیل هستند.

    ب) روش نمونه گیری:

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

در این تحقیق نمونه آماری بر اساس روش نمونه‌گیری تصادفی انتخاب شده است فهرست تمام دانش‌آموزان را تهیه، سپس برگه های نظر سنجی را بین آنها تقسیم کردیم.

 ۴-۳ابزارها وروش های جمع آوری داده ها:

نوع ابزار استفاده شده برای جمع‌آوری داده‌ها در این تحقیق،پرسشنامه محقق ساخته است که شامل 24 سوال در مورد عوامل افزایش علاقه دانش‌آموزان به نماز است.

سوالات بر اساس اهداف تحقیق بوده واز آزمودنی خواسته شده به یکی از جواب‌های پیشنهادی پاسخ دهد. در مقدمه‌ی پرسشنامه از دانش‌آموزان خواسته‌ایم از درج نام و نام‌خانوادگی خودداری نمایند و صادقانه به پرسش‌ها پاسخ دهند.

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

 ۵-۳روش های آماری تجزیه و تحلیل داده‌ها:

برای بررسی راههای افزایش علاقه دانش‌آموزان به نماز، پرسشنامه محقق ساخته، طراحی و دیدگاه دانش‌آموزان مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین از آمارهای توصیفی به منظور تدوین و تنظیم جدول‌های توزیع فراوانی و درصد فراوانی و رسم نمودار استفاده شده است. همچنین برای فرضیه‌های تحقیق از آزمون برای تجزیه و تحلیل داده‌ها استفاده شده است.

فصل چهارم

                                                        تجزیه و تحلیل داده ها

 مقدمه

در این فصل سوالات را به صورت تک به تک تجزیه و تحلیل می کنیم.

مثال :

جدول شماره1:از دیدگاه دانش‌آموزان،شرکت معلمان و سایر کارکنان در نماز جماعت مدرسه بر افزایش انگیزه آنها به نماز تأثیر دارد

نتیجه گیری: بنابراین فرضیه شماره1 تایید می‌شود ومی توان نتیجه گرفت که از دیدگاه دانش‌آموزان شرکت  معلمان و سایر کارکنان در نماز جماعت مدرسه بر افزایش انگیزه آنها به نماز تأثیر مثبت دارد.

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

فصل پنجم

                                         بحث ونتیجه گیری

مقدمه

۱-۵بحث و نتیجه گیری

۲-۵پیشنهادات

۳-۵محدودیتهای پژوهش :

هر تحقیقی در ارتباط با روش تحقیق ، افراد آزمودنی ، مسائل زمانی ، مکانی و مالی محدودیتهای خاص خود را دارد . محدودیتهای پژوهش حاضر  به قرار زیر میباشد.

منابع و مآخذ

فهرست منابع مورد استفاده در پایان مقاله به ترتیب الفبایی حرف اول نام خانوادگی نویسنده یا صاحب اثر، به شرح زیر تنظیم گردد.

1- کتاب

تألیف: نام خانوادگی نویسنده یا صاحب اثر، نام (سال انتشار) عنوان کتاب، محل انتشار: موسسه انتشاراتی

ترجمه: نام خانوادگی نویسنده یا صاحب اثر، نام (سال انتشار)، عنوان کتاب، نام مترجم، محل انتشار، موسسه انتشاراتی (متن ترجمه شده)

2ـ مقاله

مجلات: نام خانوادگی نویسنده، نام (سال انتشار) ”عنوان مقاله“، عنوان مجله، دوره، شماره: شماره صفحات مقاله

مجموعه مقالات: نام خانوادگی تدوین‏کننده مجموعه، نام (سال انتشار مجموعه) ”عنوان مقاله“، عنوان کتاب مجموعه مقالات، محل انتشار: موسسه انتشاراتی، شماره صفحات مقاله

3ـ منابع اینترنتی

نام خانوادگی نویسنده، نام (تاریخ انتشار اثر در سایت مربوط) عنوان اثر، نشانی سایت اینترنتی، (تاریخ مراجعه کاربر به سایت مربوط)

انجام مقاله isi عمران و پایان نامه های دانشجویی معماری برق زبان انگلیسی نویسی پزشکی علمی پژوهشی کنفرانسی مروری محیط زیست در اصفهان شیراز

انجام سمینار حقوق

انجام سمینار کارشناسی ارشد مکانیک

انجام سمینار مهندسی پزشکی

انجام سمینار و پایان نامه

انجام سمینار مهندسی صنایع

انجام سمینار دانشجویی

انجام سمینار ارشد

انجام سمینار كارشناسی ارشد برق

انجام سمینار کارشناسی ارشد کامپیوتر

انجام سمینار كارشناسی ارشد عمران

انجام تحقیق دانشجویی فوری

انجام پایان نامه و پروژه های دانشجویی

انجام پایان نامه تضمینی

انجام صفر تا صد پایان نامه

قیمت نوشتن مقاله از پایان نامه

موسسه پایان نامه نویسی در شیراز

بهترین موسسه انجام پایان نامه دکتری

انجام مقاله علمی پژوهشی قیمت

انجام پایان نامه اقتصاد سنجی

انجام پایان نامه ارشد اقتصاد

بهترین موسسه انجام پایان نامه ارشد

انجام پایان نامه در شیراز

انجام پایان نامه ماشین لرنینگ

انجام رساله دکتری مهندسی صنایع

انجام پایان نامه عمران در اصفهان مشهد شیراز اهواز

انجام پایان نامه دکتری مهندسی پزشکی

انجام پایان نامه دکتری مهندسی شیمی

انجام پایان نامه رشته کامپیوتر

انجام پایان نامه رشته دامپزشکی

انجام پایان نامه رشته حقوق

انجام پایان نامه رشته برق

انجام پایان نامه رشته عمران

انجام پایان نامه دکتری

انجام پایان نامه دکتری عمران سازه

انجام پایان نامه سازه

انجام رساله دکتری مدیریت

انجام پایان نامه جامعه شناسی

انجام پایان نامه روابط بین الملل

انجام پایان نامه دکتری علوم تربیتی

انجام پایان نامه ارشد حمل و نقل

انجام پایان نامه ارشد مخابرات

انجام پایان نامه ارشد ادبیات انگلیسی

انجام پایان نامه ارشد ادبیات عرب

انجام پایان نامه ادبیات

انجام پایان نامه ارشد ادبیات فارسی

انجام پایان نامه ارشد برق

انجام پایان نامه ارشد برق قدرت

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات

انجام پایان نامه ارشد برنامه ریزی شهری

انجام پایان نامه ارشد جوشکاری

انجام پایان نامه ارشد روانشناسی عمومی

انجام پایان نامه ارشد زبان

انجام پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری

انجام پایان نامه ارشد صنایع

انجام پایان نامه ارشد طراحی شهری

انجام پایان نامه ارشد طراحی صنعتی

انجام پایان نامه ارشد عمران زلزله

انجام پایان نامه ارشد عمران مدیریت ساخت

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر

انجام پایان نامه ارشد مدیریت

انجام پایان نامه ارشد مدیریت ساخت

انجام پایان نامه مدیریت صنعتی

انجام پایان نامه ارشد معماری

انجام پایان نامه صنایع

انجام پایان نامه صنایع غذایی

انجام پایان نامه طراحی لباس

انجام پایان نامه علوم قرآن و حدیث

انجام پایان نامه عمران

انجام پایان نامه عمران آب

انجام پایان نامه عربی

انجام پایان نامه علوم اجتماعی

انجام پایان نامه علوم تربیتی

انجام پایان نامه ارشد علوم سیاسی

آموزش گام به گام نوشتن پایان نامه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات

انجام پایان نامه فیزیولوژی ورزشی کاربردی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد با قیمت مناسب

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برق

انجام پایان نامه جغرافیا و برنامه ریزی شهری روستایی

انجام پایان نامه جغرافیای سیاسی روستایی پزشکی اقتصادی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد هنر

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مکانیک

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد صنایع غذایی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق عمومی

انجام پایان نامه تاریخ اسلام

انجام پایان نامه رشته تاریخ

انجام پایان نامه ارشد مکانیک تبدیل انرژی

انجام پایان نامه ارشد مکانیک طراحی کاربردی

انجام پایان نامه ارشد مهندسی شیمی

انجام پایان نامه ارشد مهندسی صنایع

انجام پایان نامه ارشد مهندسی کامپیوتر

انجام پایان نامه ارشد مهندسی هوافضا

انجام پایان نامه الهیات

انجام پایان نامه آباکوس

انجام پایان نامه باستان شناسی

انجام پایان نامه برق

انجام پایان نامه برق قدرت

انجام پایان نامه برق کنترل

انجام پایان نامه بهداشت محیط

انجام پایان نامه بیوانفورماتیک

انجام پایان نامه تبدیل انرژی

انجام پایان نامه تبریز

انجام پایان نامه تجارت الکترونیک

انجام پایان نامه تحقیق در عملیات

انجام پایان نامه تخصصی کارشناسی ارشد معماری

انجام پایان نامه تربیت بدنی ارشد

انجام پایان نامه در تهران

انجام پایان نامه حقوق بین الملل

انجام پایان نامه حقوق جزا

انجام پایان نامه حقوق خصوصی

انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل

انجام پایان نامه حقوق عمومی

انجام پایان نامه حقوق مالکیت فکری

انجام پایان نامه حقوقی

انجام پایان نامه حقوق مالی

انجام پایان نامه حقوق خانواده

انجام پایان نامه حقوق محیط زیست

انجام پایان نامه حمل و نقل

انجام پایان نامه حرفه ای

انجام پایان نامه حوزوی

انجام پایان نامه دکتری حسابداری

انجام پایان نامه حسابداری در مشهد

انجام پایان نامه خاک و پی

انجام پایان نامه در اصفهان

انجام پایان نامه در اهواز

انجام پایان نامه در مشهد

انجام پایان نامه ارشد علوم پایه

انجام پایان نامه علوم انسانی

انجام پایان نامه علوم دامی

انجام پایان نامه مدیریت منابع انسانی

انجام پایان نامه فلسفه

انجام پایان نامه فلوئنت

انجام پایان نامه فیزیک

انجام پایان نامه فنی مهندسی

انجام پایان نامه دکتری ادبیات فارسی

انجام پایان نامه دکتری برق

انجام پایان نامه دکتری برق الکترونیک

انجام پایان نامه دکتری برق قدرت

انجام پایان نامه دکتری برق کنترل

انجام پایان نامه دکتری مکانیک

انجام پایان نامه دکتری معماری

انجام پایان نامه دکتری اقتصاد

انجام پایان نامه دکتری عمران

انجام پایان نامه دکتری کامپیوتر

انجام پایان نامه ارشد mba

انجام پایان نامه ارشد معماری در مشهد

انجام پایان نامه دکتری مدیریت صنعتی

انجام پایان نامه دکتری مهندسی صنایع

انجام پایان نامه دکتری جامعه شناسی

انجام پایان نامه دکتری صنایع غذایی

انجام پایان نامه رشته ژنتیک

انجام پایان نامه رشته مهندسی صنایع

انجام پایان نامه ارشد رشته هنر

انجام پایان نامه روانشناسی ارشد

انجام کارهای آماری پایان نامه روانشناسی

انجام تحلیل آماری پایان نامه روانشناسی

انجام پایان نامه رشته روانشناسی

انجام پایان نامه روانشناسی بالینی

انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی

انجام پایان نامه ریاضی

انجام پایان نامه ریاضی مالی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ریاضی محض کاربردی

انجام پایان نامه زبان انگلیسی

انجام پایان نامه زبان شناسی

انجام پایان نامه زیست شناسی

انجام پایان نامه داروسازی

انجام پایان نامه دندانپزشکی

انجام پایان نامه ارشد مکاترونیک

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

انجام پایان نامه ارشد عمران ژئوتکنیک

انجام پایان نامه عمران سازه

انجام تحلیل فصل چهارم پایان نامه

انجام خدمات پایان نامه

انجام پایان نامه مهندسی پزشکی

انجام پایان نامه علوم پزشکی

انجام پایان نامه زبان آلمانی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد دکتری زبانشناسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی

انجام پایان نامه زنجیره تامین

انجام پایان نامه ارشد ساخت و تولید

انجام پایان نامه سازه های دریایی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران سازه های هیدرولیکی

انجام پایان نامه شبکه عصبی

انجام پایان نامه شهرسازی

انجام پایان نامه شبیه سازی

انجام پایان نامه ارشد شیلات

انجام پایان نامه ارشد دکتری شیمی فیزیک دارویی

انجام پایان نامه الهیات و معارف اسلامی

انجام پایان نامه فقه و حقوق

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تربیت بدنی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد صنایع

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر نرم افزار

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد محیط زیست

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت ساخت

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی مواد

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی نفت

انجام پایان نامه کارشناسی روانشناسی

انجام پایان نامه کارشناسی کامپیوتر

انجام پایان نامه کارشناسی مکانیک

انجام پایان نامه کارشناسی معماری

انجام پایان نامه کارشناسی مهندسی صنایع

انجام پایان نامه کارشناسی مهندسی مواد

انجام پایان نامه کامپیوتر

انجام پایان نامه کامسول

انجام پایان نامه گردشگری

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد گرافیک

انجام پایان نامه کشاورزی

انجام پایان نامه gis

انجام پایان نامه مدیریت مالی

انجام پایان نامه با متلب

انجام پایان نامه مدیریت ساخت

انجام پایان نامه معماری

انجام پایان نامه مکانیک

انجام پایان نامه محیط زیست

انجام پایان نامه مدیریت پروژه

انجام پایان نامه مدیریت رسانه

انجام پایان نامه مدیریت دولتی

انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات

انجام پایان نامه مدیریت ورزشی

انجام پایان نامه معماری ارشد

انجام پایان نامه معماری کارشناسی

انجام پایان نامه مهندسی مکانیک

انجام پایان نامه مهندسی نفت

انجام پایان نامه مهندسی برق

انجام پایان نامه مهندسی عمران

انجام پایان نامه مهندسی مالی

انجام پایان نامه مهندسی هسته ای

انجام پایان نامه مهندسی شهرسازی

انجام پایان نامه نجوم

انجام پایان نامه نرم افزار

انجام پایان نامه هنر

انجام پایان نامه هوش مصنوعی

انجام پایان نامه و مقاله پروپوزال رساله پروژه های دانشجویی

انجام پایان نامه و پروپوزال کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه ارشد زمین شناسی

انجام پایان نامه ارشد hse

انجام پایان نامه ارشد پرستاری

انجام پایان نامه پردازش تصویر

انجام پایان نامه پزشکی عمومی

انجام پایان نامه رایانش ابری

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد راه و ترابری

انجام پایان نامه ارشد عمران راه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد سنجش از دور

انجام پایان نامه ارشد نقشه برداری

انجام شبیه سازی متلب

انجام شبیه سازی مقالات برق قدرت

انجام شبیه سازی مقاله

انجام شبیه سازی کامسول

انجام شبیه سازی پایان نامه

انجام شبیه سازی با r

انجام شبیه سازی با ns2

انجام شبیه سازی با کلودسیم

انجام شبیه سازی دینامیک مولکولی

شبیه سازی مقاله در متلب

انجام مقاله isi

انجام مقاله پژوهشی

انجام مقاله دانشجویی

انجام مقاله مروری

انجام مقاله و پایان نامه

انجام مقاله پردازش تصویر

انجام مقاله در اصفهان مشهد شیراز تبریز

انجام مقاله حسابداری

انجام مقاله همایشی

انجام مقاله عمران

انجام مقاله صنایع غذایی

انجام مقاله کلاسی

انجام مقاله دکتری

انجام مقاله کنفرانسی

انجام مقاله isi برق

انجام مقاله isi عمران

انجام مقاله نویسی

انجام مقاله isi در اصفهان

قیمت هزینه مراحل انجام مقاله isi

چاپ مقاله isi با ایمپکت بالا

انجام مقاله کارشناسی

انجام مقاله رشته کامپیوتر

انجام مقاله داده کاوی

انجام مقاله محیط زیست

انجام مقاله مدیریت

انجام مقاله مهندسی پزشکی

انجام مقاله مهندسی برق

انجام مقاله مخابرات

انجام مقاله فوری

انجام مقاله علمی پژوهشی

قیمت مقاله دانشجویی

سفارش مقاله isi قیمت

انجام مقاله isi معماری

چاپ مقاله isi در مشهد

انجام مقاله ای اس ای

انجام مقاله q1

چاپ مقاله isi در کمترین زمان

انجام پروژه رزبری پای

انجام پروژه رباتیک

انجام پروژه رشنال رز

انجام پروژه رگرسیون

انجام پروژه روانشناسی

انجام پروژه روش تحقیق

انجام پروژه زبان انگلیسی

انجام پروژه زلزله

انجام پروژه زنجیره مارکوف

انجام پروژه زبان سی

انجام پروژه ساختمان داده

انجام پروژه سالیدورک

انجام پروژه سربازی

انجام پروژه سری زمانی

انجام پروژه سمینار

انجام پروژه سی شارپ

انجام پروژه سیلواکو

انجام پروژه سیمولینک متلب

انجام پروژه سنجش از دور

انجام پروژه سی پلاس پلاس

انجام پروژه سازه های فولادی

انجام پروژه شبکه عصبی با متلب

انجام پروژه شبکه های کامپیوتری

انجام پروژه شبیه سازی

انجام پروژه شبیه سازی با آرنا

انجام پروژه شبیه سازی با متلب

انجام پروژه شبیه سازی کامسول

انجام پروژه شبیه سازی دینامیک مولکولی

انجام پروژه شهرسازی

انجام پروژه طراحی اجزا

انجام پروژه طراحی لباس

انجام پروژه طراحی لوگو

انجام پروژه طراحی معماری

انجام پروژه طراحی وب

انجام پروژه طراحی الگوریتم

انجام پروژه طرح توجیهی

انجام پروژه عدد صحیح

انجام پروژه علوم انسانی

انجام پروژه علوم تربیتی

انجام پروژه عمران اب

انجام پروژه علوم کامپیوتر

انجام پروژه فاز 2 معماری

انجام پروژه فلک

انجام پروژه فوری

انجام پروژه فولاد دانشجویی

انجام پروژه فولاد و بتن

انجام پروژه فوق لیسانس

انجام پروژه فازی

انجام پروژه کارشناسی

انجام پروژه کارشناسی ارشد

انجام پروژه کارشناسی برق

انجام پروژه کارشناسی مهندسی شیمی

انجام پروژه کتیا

انجام پروژه کسر خدمت سربازی

انجام پروژه کامفار

انجام پروژه کسری حین خدمت

انجام پروژه کپتیویت

انجام پروژه کنترل چند متغیره

انجام پروژه کنترل خطی

انجام پروژه گراف

انجام پروژه گرافیکی

انجام پروژه گرس هاپر

انجام پروژه گمبیت

انجام پروژه گوسین

انجام پروژه لب ویو

انجام پروژه لمپس

انجام پروژه لومریکال

انجام پروژه لیزرل

انجام پروژه لیسانس

انجام پروژه با لینگو

انجام پروژه لینوکس

انجام پروژه ماشین دیپ لرنینگ

انجام پروژه متره و برآورد

انجام پروژه موشن گرافیک

انجام پروژه معماری دانشجویی

انجام پروژه مهندسی پزشکی

انجام پروژه مهندسی شیمی

انجام پروژه میکروکنترلر avr

انجام پروژه متمتیکا

انجام پروژه مدیریت استراتژیک

انجام پروژه میپل

انجام پروژه نت لوگو

انجام پروژه نرم افزار

انجام پروژه نقشه برداری

انجام پروژه های دانشجویی زبان انگلیسی

انجام پروژه های دانشجویی معماری

انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر

انجام پروژه های دانشجویی پایتون

انجام پروژه های دانشجویی عمران

انجام پروژه های دانشجویی برق

انجام پروژه های دانشجویی پاورپوینت

انجام پروژه های دانشجویی الکترونیک

انجام پروژه های دانشجویی مکانیک

انجام پروژه های اتوماسیون صنعتی

انجام پروژه های دانشجویی حسابداری

انجام پروژه های دانشجویی زیست شناسی

انجام پروژه های دانشجویی در اصفهان مشهد شیراز تبریز

انجام پروژه و پایان نامه دانشجویی

انجام پروژه و تحقیق دانشجویی

انجام پروژه واقعیت افزوده

انجام پروژه ورد

انجام پروژه وردپرس

انجام پروژه وریلاگ

انجام پروژه ونسیم

انجام پروژه یادگیری ماشین

انجام پروژه یادگیری تقویتی

انجام پروژه یادگیری عمیق

انجام پروژه یونیتی

انجام پروژه hec ras

انجام پروژه با نرم افزار r

انجام پروژه eviews

انجام پروژه etabs

انجام پروژه sap

انجام تحلیل آماری با spss

انجام spss روانشناسی

انجام پروژه خستگی با اباکوس

انجام پروژه اسپن پلاس

انجام پروژه لاراول

انجام پروژه ایتبس

انجام پروژه انسیس فلوئنت

انجام پروژه اکسل دانشجویی

انجام پروژه اکسس

انجام پروژه اجزا محدود با متلب

انجام پروژه اندروید

انجام پروژه با پایتون

انجام پروژه با سالیدورک

انجام پروژه به زبان اسمبلی

انجام پروژه طراحی وب سایت

انجام پروژه طرح نهایی معماری

انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی

انجام پروژه تصمیم گیری چند معیاره

انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت

انجام پروژه r

انجام پروژه سیستم دینامیک

انجام پروژه استوری لاین

انجام پروژه اقتصاد سنجی

انجام پروژه اقتصاد مهندسی

انجام پروژه اقتصاد کشاورزی

انجام پروژه الکترونیک

انجام پروژه راهسازی دانشجویی

انجام پروژه بتن دانشجویی

انجام پروژه فولاد با ایتبس

انجام پروژه اپنسیس

انجام پروژه آب و فاضلاب دانشجویی

انجام پروژه های دانشجویی روانشناسی

انجام پروژه های دانشجویی شهرسازی

انجام پروژه های دانشجویی برنامه ریزی شهری

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی صنایع

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی شیمی

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی مواد

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی نفت

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی پلیمر

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی آب

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی عمران

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی برق

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی مکانیک

انجام پروژه های دانشجویی فناوری اطلاعات

انجام پروژه با نرم افزار گمز

انجام پروژه یادگیری ماشین با پایتون

انجام پروژه دانشجویی یادگیری ماشین

انجام پروژه یادگیری عمیق در پایتون

انجام پروژه های برنامه نویسی پایتون

انجام پروژه های برنامه نویسی متلب

انجام پروژه متن کاوی

انجام پروژه متره و برآورد دانشجویی

انجام پروژه بهینه سازی متلب

آموزش سیمولینک متلب

انجام پروژه فرترن

انجام پروژه مدیریت مالی

انجام پایان نامه مدیریت استراتژیک

انجام پایان نامه ارشد حقوق خصوصی

انجام ارائه دانشجویی

انجام پایان نامه به زبان انگلیسی

انجام پایان نامه مدیریت آموزشی

انجام پایان نامه مکانیک سیالات

انجام پروژه زنجیره تامین

انجام پروژه جوشکاری اصطکاکی

انجام پایان نامه برق الکترونیک

انجام پروژه spss

انجام پروژه اکسپرت چویس

انجام پروژه cfd

انجام پروژه حسابداری در منزل

انجام پایان نامه ارشد حقوق

انجام پروژه نظریه بازی ها

انجام پروژه طراحی صنعتی

انجام پروژه زمین شناسی

انجام پروژه کارورزی

انجام پروژه opensees

انجام پروژه opnet

انجام پروژه با omnet

انجام پروژه با weka

انجام پروژه ees

انجام پروژه c++

انجام پروژه ارشد

انجام پروژه اس پی اس اس

انجام پروژه با متلب

انجام پروژه بتن

انجام پروژه برنامه نویسی جاوا

انجام پروژه با نرم افزار ونسیم

انجام پروژه با کامسول

انجام پروژه برای خارج از کشور

انجام پروژه برنامه نویسی اندروید

انجام پروژه برنامه نویسی متلب

انجام پروژه برنامه نویسی سی شارپ

انجام پروژه برنامه نویسی دانشجویی

انجام پروژه برنامه نویسی اسمبلی

انجام پروژه برنامه نویسی r php تحت وب

انجام پروژه برق قدرت صنعتی کنترل مخابرات

انجام پروژه بیوانفورماتیک

انجام پروژه پایان نامه

انجام پروژه پایان نامه ارشد

انجام پروژه پایانی کارشناسی

انجام پروژه پایگاه داده

انجام پروژه پردازش تصویر با پایتون

انجام پروژه پردازش تصویر با در متلب

انجام پروژه پکت تریسر

انجام پروژه پریمیر

انجام پروژه پروپوزال

انجام پروژه پلکسیس

انجام پروژه پویایی سیستم

انجام پروژه تحقیق در عملیات

انجام پروژه تحلیل پوششی داده ها

انجام پروژه تحلیل خطر زلزله

انجام پروژه تاسیسات مکانیکی

انجام پروژه تخصصی عمران

انجام پروژه ترنسیس

انجام پروژه ترمودینامیک

انجام پروژه تهویه مطبوع

انجام پروژه جامعه شناسی

انجام پروژه جاوا

انجام پروژه جاوا اسکریپت

انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی

انجام پروژه جی آی اس

انجام پروژه جوشکاری اصطکاکی

انجام پروژه جنگل تصادفی

انجام پروژه حسابداری در اکسل

انجام پروژه حقوقی

انجام پروژه حمل و نقل

انجام پروژه حسابرسی

انجام پروژه دانشجویی حسابداری

انجام پروژه مالی حسابداری

انجام پروژه حین خدمت سربازی

انجام پروژه خلاصه نویسی

انجام پروژه خوشه بندی

انجام پروژه غیر خطی

انجام پروژه دانشجویی gis

انجام پروژه دانشجویی ارزان

انجام پروژه دانشجویی فوری

انجام پروژه دانشجویی برنامه نویسی پایتون

انجام پروژه راهسازی

انجام پروژه راهسازی با اتوکد

انجام پروژه راهسازی دستی

انجام پروژه راهسازی با civil 3d

انجام پروژه راینو

انجام پایان نامه خارج از کشور

انجام پایان نامه رشته زبان

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی

انجام پروژه مکاترونیک

انجام پایان نامه شیمی

آموزش نرم افزار سری های زمانی در r

انجام پروژه متلب مهندسی برق

انجام پایان نامه ارشد مدیریت جهانگردی